طراحی وب سایتبهینه سازی وب سایتآنالیز سایتپشتیبانی وب سایت

طراحی سایت

اولین گام ثبت دامنه و خرید هاست

ثبت دامنه

دامنه یا Domain نامی یکتا و نشانی دسترسی به یک وب سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است که با یک نقطه از يكديگر جدا می شوند . بخش اول نامی است انتخابی که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را انتخاب نماید ؛ مانند facebook و بخش دوم پسوندی است قراردادی که با توجه به نوع سايت می توان آنرا انتخاب نمود. از متداول‌ترین پسوندهای بین‌المللی می‎توان به info،org،net،com و پسوند مختص کشور ایران ir اشاره نمود.

 

خرید هاست

هاست فضایی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را دسترس بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که ٢٤ ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت واکنش گرا

انتخاب طرح و قالب سایت

در لحظه‌ اول بازدید یک کاربر از وب‌سایت، اولین چیزی که موجب جذب کاربر می‌شود ظاهر زیبای وب سایت است. هر مقدار طراحی سایت شما آراسته تر باشد، کاربر زمان بیشتری در وب‌سایت شما سپری خواهد کرد و این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است، پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود. باتوجه به اهمیت طراحی قالب مناسب در جذب کاربران  تجربه ما در این زمینه می‌تواند به شما کمک نماید.

 

 

طراحی سایت در تهران

 

درج مطالب و آپلود تصاویر در وبسایت

درج مطالب و آپلود تصاویر در وب سایت

در پشت هر طراحی سایت برجسته ای، هدفی جز جذب مخاطب و افزایش ترافیک نیست. مدت هاست که بسیاری از کارفرمایان بدون برنامه ریزی اقدام به سفارش طراحی سایت می کنند، سپس از ناکارآمدی سایتشان و فضای وب گله می کنند. شما به عنوان کارفرما پس از سفارش طراحی وب، می بایست به فکر جذب مخاطب از طریق بارگزاری محتوای مناسب و کاربردی باشید.

 

 

بهینه سازی وب سایت