طراحی وب سایتبهینه سازی وب سایتآنالیز آمار بازدید سایتپشتیبانی وب سایت

آنالیز آمار سایت

آمار بازدید

آمار بازدید

آمار بازدید از سایت یکی از پایه ای ترین گزارشاتی است که می بایست مدیر یک کسب و کار از آن اطلاع داشته باشد اینکه در یک بازه زمانی مشخص (مثلا روزانه هفتگی ماهیانه و یا از تاریخ ... تا تاریخ ....) چند بازدید منحصر به فرد از وب سایت انجام شده است و همچنین تعداد دفعاتی که یک صفحه نمایش داده شده است چقدر بوده است ؟

شرکت طراحی سایت وب رسانه

صفحات محبوب وب سایت

صفحات محبوب

محتوا و صفحات محبوب وب سایت شما از نظر بازدید کنندگان کدام است ؟ کدام نوشته ها و صفحات سایت بیشترین بازدید را داشته است؟ با استفاده از این اطلاعات می توانید درادامه، محتوای سایت خود را زیرکانه تر تهیه نمایید.

 

 

 

بررسی رفتار بازدیدکنندگان سایت

بررسی رفتار بازدیدکنندگان

چند نفر یا چند درصد تنها با دیدن یک صفحه از سایت شما از آن خارج شده اند ! شما با دانستن این اعداد و البته صفحاتی که در آن این اتفاق افتاده است می توانید راهکارهایی برای ماندگار کردن بازدید کنندگان در سایت خود بیاندیشید.

 

 

 

منابع ورودی وب سایت

منابع ورودی

یکی از موارد مهم و سود مند اطلاع یافتن از منابع ورودی بازدیدکنندگان است. اینکه چند نفر از بازدیدکنندگان مستقیما با تایپ نشانی اینترنتی وارد وب سایت شده اند؟ چند نفر از بازدید کنندگان از طریق  موتورهای جستجو و از طریق جستجوی چه کلمات کلیدی وارد وب سایت شده اند؟  کدام سایت ها به سایت شما لینک داده اند؟ چند نفر از طریق سایت های لینک دهنده وارد وب سایت شده اند؟

 

 

طراحی وب سایت

بهبود محتوای سایت

 

بهبود محتوای سایت

با استفاده از آنالیز آمار وب سایت که توسط کارشناسان ما در اختیار شما خواهد گرفت، می توان درک بهتری از وضعیت وب‌سایت و نوع رفتار بازدیدکنندگان داشت که در نهایت باعث می‌شود تا تصمیم‌های بهتری برای بهبود محتوای سایت و یا محصول خود اتخاذ کنید.

 

 

پشتیبانی وب سایت