طراحی سایتبهینه سازی وب سایتآنالیز آمارپشتیبانی سایت

بهینه سازی وب سایت

رقابت سایت ها در زمین بازی گوگل

 

سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (سئو) یکی از بهترین روش های ایجاد ترافیک برای وب سایت است؛ کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است؛ سئو علمی است که به کمک آن می توانید در جستجو های مرتبط در اولین نتایج گوگل قرار بگیرید.
بسیاری از افراد انتظار دارند پس از انتشار وب سایت در محیط اینترنت، هنگام جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، در صفحه اول گوگل قرار بگیرند؛ این مهم بدون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) امکان پذیر نخواهد بود.

 بهینه سازی سایت در گوگل

مشتریان هدف

 شناسایی مشتریان هدف

به عقیده ما شناسایی مشتریان هدف اولین گام در فرآیند بهینه سازی وب سایت است. مشتری هدف به کسی گفته می‌شود که امکان فروش خدمات ویا محصول مورد نظر به وی وجود دارد.
کالا یا خدمت شما مشکل چه کسی را حل می کند؟ کدام افراد به دنبال محصول یا خدمات شما هستند؟ افراد مورد نظر چه مشخصاتی دارند؟ و ... پاسخ به اینگونه سوالات کمک شایانی برای شناسایی مشتریان و بازار هدف خواهد بود.

 

 

 

کلمات کلیدی

یافتن کلمات کلیدی

پس از شناسایی مشتریان هدف این سوال مطرح می گردد که این افراد برای جستجوی محصول و یا خدمات مورد نظر خود از چه کلمات و عباراتی استفاده می کنند؛ تحقیق میدانی و پیشنهادات شما و تجربیات کارشناسان ما با استفاده از ابزارهای موتور جستجوی گوگل، ساده ترین راه برای یافتن کلمات و عبارات کلیدی است.

 

 

 

بررسی رقبای سایت

بررسی رقبا

پس از یافتن کلمات کلیدی، بررسی رقبا یکی دیگر از مراحل فرایند بهینه سازی است، رقبای شما سایت هایی هستند که در کلمات کلیدی مرتبط رتبه خوبی در نتایج جستجوی گوگل دارند. سایتهایی که در رتبه های بالا قرار گرفته اند را بعنوان رقبای اصلی خود برای بررسی سئو و محتوای آنها در نظر داشته باشید.

 

 

سئو سایت

ارتقاء رتبه سایت در گوگل

 

ارتقا رتبه سایت در گوگل

موتورهای جستجو از الگوریتم های پیچیده ای برای سنجش رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کنند. گوگل از بیش از دویست فاکتور برای رتبه بندی استفاده می کند. آخرین گام در بهینه سازی وب سایت، استفاده از تکنیک های سئو و پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل در طراحی سایت جهت ارتقا رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می باشد.

 

 

آنالیز آمار وب سایت